Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; reprezentuje mądry wybór z wielu alternatyw

powiedział William A. Foster.

Dlatego od 13 lat pomagamy menedżerom i pracownikom rozumieć więcej i działać skuteczniej, dzięki czemu ich firmy mogą rozwijać się szybciej, w możliwie najlepszy sposób. Optymalizujemy skuteczność liderów, zwiększamy zaangażowanie pracowników, uczymy, jak skutecznie negocjować i sprzedawać, jak budować trwałe zespoły i podnosić kwalifikacje zawodowe, pracowników.  Specjalizujemy się w obszarach doskonalenia i zarządzania organizacją oraz sprzedażą, zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwijaniem umiejętności osobistych. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia językowe i biznesowe. Stworzyliśmy także autorski program szkoleń obejmujący zagadnienia różnic kulturowych i ich wpływu na międzynarodowe relacje biznesowe.

Prowadzimy projekty szkoleniowe dla klientów polskich i zagranicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie, które zdobywamy od 2004 roku, stawia nas wśród liderów tej branży. Naszą misją i celem jest dostarczanie klientom korporacyjnym szkoleń na najwyższym poziomie jakości. 

Hutchinson Institute wpisany został do Bazy Usług Rozwojowych, dzięki czemu pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania na oferowane przez nas szkolenia w ramach projektu Strefa RozwoYou koordynowanego w regionie łódzkim przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

Nasz sukces zbudowaliśmy na trzech filarach:

1

Efektywność prowadzonych szkoleń – Naszą misją i celem jest dostarczanie klientom korporacyjnym szkoleń na najwyższym poziomie jakości.

2

Indywidualne i dedykowane podejście do klienta – Każdy program szkoleniowy oparty jest na wnikliwej analizie potrzeb, co gwarantuje doskonałe dopasowanie szkolenia do konkretnego działu czy stanowiska.

3

Zespół sprawdzonych i doświadczonych trenerów – nasz zespół to ponad 70 zawodowych trenerów, prowadzących szkolenia w całej Polsce.

Zespół

Get in Touch
Robert Fintak

Robert Fintak

Co-founder & Proxy
Get in Touch
Małgorzata Polzenius

Małgorzata Polzenius

Managing Director
Get in Touch
Joanna Kobza

Joanna Kobza

Training Manager
Get in Touch
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

Academic Coordinator
Get in Touch
Marta Skotarek

Marta Skotarek

Administrative Assistant

NASI KLIENCI